Blog

 • Chwalimy się! Mamy nowocześniejsze logo. Czas nie stoi w miejscu, tak jak wymieniamy sprzęt i oprogramowanie komputerowe, tak też należy wymienić stare systemy informatyczne na najnowszej generacji systemy ERP. Symbolem nowoczesnych rozwiązań w naszej firmie jest nasz znak graficzny logo.


  WIĘCEJ

 • Podwójna moc e-sprzedaży: ERP i e-sklep Weź udział w bezpłatnym webinarium enova365 i Shoper. Czy warto sprzedawać w internecie?


  WIĘCEJ

 • Producent oprogramowania opublikował nową wersję systemu - 1910.1.1 enova365, która zastępuje wersję 1910.0.0 z dnia 24 października 2019.


  WIĘCEJ

 • Nowoczesne rozwiązania IT dedykowane firmom z całą pewnością ułatwiają prowadzenie biznesu. Ich zadaniem jest umożliwienie optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności pracy. Niestety wielu małych i średnich przedsiębiorców nie dysponuje odpowiednimi finansami na wdrożenie tych technologii. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi usługa ERP SaaS. W dalszej części dowiesz się nie tylko tego, czym ona jest, ale także poznasz jej najważniejsze zalety.


  WIĘCEJ

 • Wielu przedsiębiorców zupełnie zapomina o tym, że wdrożenie systemu ERP nie powinno oznaczać końca współpracy z odpowiedzialną za to firmą. Nawet najlepsze rozwiązania IT okażą się nieefektywne, gdy nie ma się dostępu do profesjonalnej obsługi serwisowej. Dlaczego jest to tak istotne? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części.


  WIĘCEJ

 • Jeszcze jakiś czas temu na nowoczesne rozwiązania IT mogły pozwolić sobie tylko największe przedsiębiorstwa. Dynamiczny rozwój tych technologii szybko uczynił je jednak dostępnymi nawet dla najmniejszych firm. Obecnie wdrożenia systemów ERP cieszą się ogromną popularnością. Niezależenie od wielkości Twojego biznesu, na pewno docenisz korzyści z takiej inwestycji. Chcesz poznać je już teraz? Zapraszamy w takim razie do lektury.


  WIĘCEJ

 • W związku z przypadającym na dzień 9 lipca 2019 zakończeniem wsparcia rozszerzonego Microsoft dla produktów z grupy SQL Server 2008 i 2008 R2 informujemy, iż od tego momentu nowe wersje enova365 nie będą testowane na bazach danych SQL Server 2008 oraz 2008 R2.


  WIĘCEJ

 • Każdą firmę można z powodzeniem porównać do żywego organizmu. Na jego funkcjonowanie składa się wiele różnych procesów. Jeśli choć jeden z nich zawiedzie, wydajność jego pracy drastycznie spada. Prowadzenie biznesu również wiąże się z realizacją różnych istotnych zadań. Jednym z nich jest biurokracja. Niewłaściwy obieg dokumentów w firmie przekłada się na mniej efektywną pracę. Rodzi to także ryzyko ponoszenia wysokich, nieplanowanych kosztów. Chcesz wiedzieć, jak skutecznie zarządzać tym procesem? Zapraszamy do lektury.


  WIĘCEJ

 • Zaginione faktury, nieuregulowane w terminie płatności albo bałagan w segregatorach – znasz te problemy? Boryka się z nimi większość przedsiębiorców, którzy nadal korzystają z papierowych dokumentów. Ich rozwiązanie jest łatwiejsze, niż może Ci się wydawać. Workflow dokumentacji, czyli elektroniczny obieg, który sprawdzi się w każdym biznesie. Jak działa taki system oraz jakie korzyści zapewnia jego wdrożenie? Dowiesz się z poniższego artykułu.


  WIĘCEJ

 • Większość przedsiębiorców planujących wdrożenie systemu ERP zadaje sobie podstawowe pytanie – ile taki wybór może kosztować? Udzielenie konkretnej odpowiedzi wymaga głębokiej analizy potrzeb oraz procesów biznesowych. Chcesz wiedzieć, co wpływa na cenę i na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę? Zapraszamy do lektury.


  WIĘCEJ