Praca

Dlaczego warto u nas pracować?

01

Jesteśmy liderem
i nie zwalniamy!

W 2017 roku zdobyliśmy prestiżowy tytuł Lidera Sprzedaży enova365 a tym samym III miejsce w Polsce pod względem wolumenu sprzedaży!

02

Z nami rozwiniesz skrzydła!

Możesz zdobyć doświadczenie uczestnicząc w dużych projektach wdrożeniowych i ucząc się od najlepszych specjalistów w Polsce.

Dowód – zakończone sukcesem wdrożenie w organizacjach takich jak Bank Gospodarstwa Krajowego, Muzeum Łazienki Królewskie, LG Electronics, Wittchen, Muzeum Narodowe i wiele innych!

03

Zadbamy o Twój rozwój!

U nas zdobędziesz wiedzę od osób posiadających nawet 13 lat doświadczenia we wdrażaniu enova365.

Otrzymasz dostęp do kopalni wiedzy o systemie, a jeśli będziesz chciał zapiszemy Cię na szkolenie u samego producenta. Jeśli nauka i dzielenie się wiedzą jest dla Ciebie ważne to jest to najbardziej odpowiednie miejsce dla Ciebie!

04

Nie obawiaj się korporacyjnej atmosfery!

Nie znajdziesz u nas osoby, która odmówi Ci pomocy czy napicia się z Tobą naszej pysznej kawy, znajdziesz za to 30 otwartych osób z pozytywnym nastawieniem do życia, które szybko wciągną Cię w wir pracy i związaną z tym zabawę!

05

Mamy świetną lokalizację

Nasze biuro znajduje się przy ulicy Gwiaździstej dzielnicy Żoliborz, zaledwie 10 minut pieszo do metra Marymont, z pięknym widokiem na Warszawę oraz parkiem po drugiej stronie ulicy.

06

Elastyczne godziny pracy

Zaczynamy pracę między 7.30 a 9.00 – sam zdecyduj! Preferujemy też pracę zdalną.

07

Sam zdecyduj, na jakiej umowie chcesz pracować

Umowa o pracę? Może B2B? A może jesteś dostępny tylko na pół etatu? Nie ma problemu, dostosujemy się do Ciebie! Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.

08

Jeśli chcesz możesz pracować tylko w ramach projektu

Nie interesuje Cię praca na etacie, lecz pod konkretny projekt? Jesteś freelancerem i wolisz żeby tak pozostało? To dla nas żaden problem!

09

Lubisz się integrować?
To świetnie, bo my też!

Raz w roku wspólnie wyjeżdżamy za miasto, aby aktywnie razem spędzić czas. Wspólna wigilia, wypad na kręgle, na starówkę też nie jest nam obcy.

Poznaj nas bliżej

Michał

Michał pracuje z nami  prawie 4 lata, w tym czasie zakończył sukcesem szereg projektów wdrożeniowych. Michał to chodząca wizytówka CWI i definicja profesjonalizmu. Kultura projektowa, metodyczne podejście do realizowanych zadań zawsze spotyka się z zadowoleniem klienta. Przy tym osoba, o nienagannej etyce pracy, która poradzi sobie z każdym niemal problemem w enova365.  Prywatnie pasjonat piłki nożnej i sędzia piłkarski, dla którego sport to drugie imię.

Maciej

Maciej to człowiek encyklopedia, który zjadł przysłowiowe zęby na wdrożeniach systemu Streamsoft. Jego pomysły i rozwiązania są prekursorskie w skali kraju, a Producent systemu Streamsoft Prestiż chętnie sięga do realizacji jego pomysłów i wdraża je jako autonomiczne funkcjonalności i moduły Systemu. Prywatnie fantastyczny kolega, wzorowy i kochający ojciec i miłośnik Bieszczadzkich wędrówek.

Sławomir  

Osoba bez której nie byłoby CWI, jej założyciel, Prezes i Lider. Osoba, która na prezentacjach i wdrożeniach zjadła przysłowiowe zęby i jest częścią sieci Partnerskiej enova365 od jej początków. Niezmiennie pogodny, z dużą wiedzą i metodycznym podejściem do realizowanych projektów hołduje zasadom etyki biznesowej i kultury projektowej. Prywatnie wysportowany tata, erudyta i głowa cudownej rodziny podążający za swoimi pasjami.

Wiktoria

Specjalistka od koordynowania pracy działu serwisu. Od blisko 4 lat dba o to, aby każde zgłoszenie trafiające do działu serwisu zostało obsłużone z należytą starannością. Osoba multizadaniowa, zorganizowana, cierpliwa. Jednak nie tylko cechy charakteru ale przede wszystkim twarde kompetencje techniczne związane z wdrożeniem, utrzymaniem i aspektami technicznymi w enova365 czynią z niej wybitnego specjalistę. Uwielbia długie wycieczki rowerowe oraz spacery po plaży i ciągle o Bieszczadach marzy.

Kultura organizacyjna

Jako firma działamy projektowo, nasza struktura jest otwarta, pracujemy na mocnych stronach naszych pracowników, jednocześnie poprawiając słabe strony. Nasze zespoły wdrożeniowe składają się z osób najlepiej czujących się w obszarach, których dotyczy wdrożenie. Nieustannie w swojej pracy kierujemy się dywizami:

 

  • Przekraczaj oczekiwania klientów i współpracowników,
  • Bierz odpowiedzialność i kwestionuj status quo w konstruktywny sposób,
  • Bądź odważny, ciekawy i eksperymentuj. Ucz się ze wszystkich sukcesów i porażek,
  • Działaj w sposób, który sprawia, że ​​wszyscy jesteśmy dumni,
  • Bądź ambitny, rozwijaj siebie i otaczających Cię współpracowników,
  • Doceniaj pracę i zaangażowanie innych.

Aktualne oferty pracy

Znasz enova365? Wygrałeś! Jeśli nie znasz a zainteresowała Cię nasza firma bądź systemy ERP są Twoją zawodową pasją napisz do nas – porozmawiamy o tym i wspólnie coś wymyślimy 😉 Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy, być może któraś z nich jest skierowana właśnie do Ciebie.

Młodszy programista C#

Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP enova365 moduły obszaru księgowego

Specjalista ds. sprzedaży

Project Manager zespołu wdrożeniowego systemu ERP enova365

Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP enova365 moduł Kadry i Płace

Specjalista ds. serwisu i wdrożeń systemu ERP Streamsoft Prestiż

Programista systemu ERP IFS / Softlab / Sage

Programista systemu ERP enova365

Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP enova365 obszar handlowo-magazynowy

Młodszy Specjalista ds. serwisu i wdrożeń systemu ERP Streamsoft Prestiż

Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 533 347 499

Proces rekrutacyjny

01

Analiza i selekcja nadesłanych CV

Spośród wszystkich aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym oczekiwaniom na dane stanowisko. Z wybranymi osobami kontaktujemy się w celu umówienia się na pierwszą rozmowę rekrutacyjną.

02

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna

Odbywa się ona z osobą z działu HR. Podczas tej rozmowy opowiesz nam o swoim dotychczasowym doświadczeniu oraz przedstawisz nam swoje oczekiwania względem nowej pracy. My również będziemy mogli opowiedzieć Ci więcej o nas i o stanowisku, na które aplikujesz.

03

Druga rozmowa rekrutacyjna

Jest to rozmowa techniczna z kierownikiem działu, do którego aplikujesz. Na niej będziesz mógł zaprezentować swoje umiejętności twarde związane z pracą z systemem, swoje dotychczasowe prace oraz swoją wiedzę merytoryczną.

04

Złożenie oferty najlepszym kandydatom

Dział HR wraz z kierownikiem działu, do którego aplikujesz wybierze najlepszego kandydata, któremu przedstawi ofertę współpracy. Po zaakceptowaniu warunków współpracy nastąpi podpisanie umowy i rozpoczęcie naszej wspólnie zawodowej przygody 😉

05

Feedback dla pozostałych kandydatów

Pozostałych kandydatów poinformujemy o wynikach procesu rekrutacyjnego. Jeżeli wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach być może ponownie usłyszymy się w przyszłości 😉

Nie znalazłeś oferty dla siebie?