Praca

Dlaczego warto u nas pracować?

01

Jesteśmy liderem
i nie zwalniamy!

W 2017 roku zdobyliśmy prestiżowy tytuł Lidera Sprzedaży enova365 a tym samym III miejsce w Polsce pod względem wolumenu sprzedaży!

02

Z nami rozwiniesz skrzydła!

Możesz zdobyć doświadczenie uczestnicząc w dużych projektach wdrożeniowych i ucząc się od najlepszych specjalistów w Polsce.

Dowód – zakończone sukcesem wdrożenie w organizacjach takich jak Bank Gospodarstwa Krajowego, Muzeum Łazienki Królewskie, LG Electronics, Wittchen, Muzeum Narodowe i wiele innych!

03

Zadbamy o Twój rozwój!

U nas zdobędziesz wiedzę od osób posiadających nawet 13 lat doświadczenia we wdrażaniu enova365.

Otrzymasz dostęp do kopalni wiedzy o systemie, a jeśli będziesz chciał zapiszemy Cię na szkolenie u samego producenta. Jeśli nauka i dzielenie się wiedzą jest dla Ciebie ważne to jest to najbardziej odpowiednie miejsce dla Ciebie!

04

Nie obawiaj się korporacyjnej atmosfery!

Nie znajdziesz u nas osoby, która odmówi Ci pomocy czy napicia się z Tobą naszej pysznej kawy, znajdziesz za to 30 otwartych osób z pozytywnym nastawieniem do życia, które szybko wciągną Cię w wir pracy i związaną z tym zabawę!

05

Mamy świetną lokalizację

Nasze biuro znajduje się przy ulicy Gwiaździstej dzielnicy Żoliborz, zaledwie 10 minut pieszo do metra Marymont, z pięknym widokiem na Warszawę oraz parkiem po drugiej stronie ulicy.

06

Elastyczne godziny pracy

Zaczynamy pracę między 7.30 a 9.00 – sam zdecyduj! Preferujemy też pracę zdalną.

07

Sam zdecyduj, na jakiej umowie chcesz pracować

Umowa o pracę? Może B2B? A może jesteś dostępny tylko na pół etatu? Nie ma problemu, dostosujemy się do Ciebie! Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.

08

Jeśli chcesz możesz pracować tylko w ramach projektu

Nie interesuje Cię praca na etacie, lecz pod konkretny projekt? Jesteś freelancerem i wolisz żeby tak pozostało? To dla nas żaden problem!

09

Lubisz się integrować?
To świetnie, bo my też!

Raz w roku wspólnie wyjeżdżamy za miasto, aby aktywnie razem spędzić czas. Wspólna wigilia, wypad na kręgle, na starówkę też nie jest nam obcy.

Poznaj nas bliżej

Iwona

Iwona pracuje z nami już 5 lat, w tym czasie zakończyła sukcesem szereg projektów wdrożeniowych, jednocześnie zarządzając działem serwisu. Prywatnie „Pani złota rączka” – żadnej pracy się nie boi, z powodzeniem wymieni uszczelkę w cieknącym kranie, zrobi remont mieszkania czy wycyklinuje parkiet.

Marcin

W 2012 roku został V-ce Prezesem Centrum Wdrożeń Informatycznych. Zna system enova365 od podszewki, jest specem od rozwiązywania trudnych sytuacji, z uporem dąży do celu. Po pracy prowadzi winnice pod Warszawą, produkuje najlepsze wino w Polsce.

Andrzej  

Mistrz od zarządzania projektami, wychodzenia z opresji, posiadający niezwykłe umiejętności organizacyjne, programowanie też nie jest mu straszne. Jego pasją jest żeglarstwo morskie, oraz programowanie mikrokontrolerów.

Tomek

Podczas swojej 8-letniej kariery w CWI napisał tysiące linijek kodu, wdrożył do pracy oraz przekazał swoją wiedzę niejednemu programiście, jest człowiekiem bardzo pomocnym, spokojnym, cierpliwym i otwartym na nowe wyzwania. W wolnych chwilach nie trudno spotkać go w żaglówce na mazurskich jeziorach.

Kultura organizacyjna

Jako firma działamy projektowo, nasza struktura jest otwarta, pracujemy na mocnych stronach naszych pracowników, jednocześnie poprawiając słabe strony. Nasze zespoły wdrożeniowe składają się z osób najlepiej czujących się w obszarach, których dotyczy wdrożenie. Nieustannie w swojej pracy kierujemy się dywizami:

 

  • Przekraczaj oczekiwania klientów i współpracowników,
  • Bierz odpowiedzialność i kwestionuj status quo w konstruktywny sposób,
  • Bądź odważny, ciekawy i eksperymentuj. Ucz się ze wszystkich sukcesów i porażek,
  • Działaj w sposób, który sprawia, że ​​wszyscy jesteśmy dumni,
  • Bądź ambitny, rozwijaj siebie i otaczających Cię współpracowników,
  • Doceniaj pracę i zaangażowanie innych.

Aktualne oferty pracy

Znasz enova365? Wygrałeś! Jeśli nie znasz a zainteresowała Cię nasza firma bądź systemy ERP są Twoją zawodową pasją napisz do nas – porozmawiamy o tym i wspólnie coś wymyślimy 😉 Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy, być może któraś z nich jest skierowana właśnie do Ciebie.

Młodszy programista C#

Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP enova365 moduły obszaru księgowego

Specjalista ds. serwisu i wdrożeń systemu ERP Streamsoft Prestiż

Project Manager zespołu wdrożeniowego systemu ERP enova365

Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP enova365 moduł Kadry i Płace

Programista systemu ERP IFS / Softlab / Sage

Programista systemu ERP enova365

Specjalista ds. sprzedaży

Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 533 347 499

Proces rekrutacyjny

01

Analiza i selekcja nadesłanych CV

Spośród wszystkich aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym oczekiwaniom na dane stanowisko. Z wybranymi osobami kontaktujemy się w celu umówienia się na pierwszą rozmowę rekrutacyjną.

02

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna

Odbywa się ona z osobą z działu HR. Podczas tej rozmowy opowiesz nam o swoim dotychczasowym doświadczeniu oraz przedstawisz nam swoje oczekiwania względem nowej pracy. My również będziemy mogli opowiedzieć Ci więcej o nas i o stanowisku, na które aplikujesz.

03

Druga rozmowa rekrutacyjna

Jest to rozmowa techniczna z kierownikiem działu, do którego aplikujesz. Na niej będziesz mógł zaprezentować swoje umiejętności twarde związane z pracą z systemem, swoje dotychczasowe prace oraz swoją wiedzę merytoryczną.

04

Złożenie oferty najlepszym kandydatom

Dział HR wraz z kierownikiem działu, do którego aplikujesz wybierze najlepszego kandydata, któremu przedstawi ofertę współpracy. Po zaakceptowaniu warunków współpracy nastąpi podpisanie umowy i rozpoczęcie naszej wspólnie zawodowej przygody 😉

05

Feedback dla pozostałych kandydatów

Pozostałych kandydatów poinformujemy o wynikach procesu rekrutacyjnego. Jeżeli wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach być może ponownie usłyszymy się w przyszłości 😉

Nie znalazłeś oferty dla siebie?