Praca

Dlaczego warto u nas pracować?

01

Jesteśmy liderem
i nie zwalniamy!

W 2017 roku zdobyliśmy prestiżowy tytuł Lidera Sprzedaży enova365 a tym samym III miejsce w Polsce pod względem wolumenu sprzedaży!

02

Z nami rozwiniesz skrzydła!

Możesz zdobyć doświadczenie uczestnicząc w dużych projektach wdrożeniowych i ucząc się od najlepszych specjalistów w Polsce.

Dowód – zakończone sukcesem wdrożenie w organizacjach takich jak Bank Gospodarstwa Krajowego, Muzeum Łazienki Królewskie, LG Electronics, Wittchen, Muzeum Narodowe i wiele innych!

03

Zadbamy o Twój rozwój!

U nas zdobędziesz wiedzę od osób posiadających nawet 13 lat doświadczenia we wdrażaniu enova365.

Otrzymasz dostęp do kopalni wiedzy o systemie, a jeśli będziesz chciał zapiszemy Cię na szkolenie u samego producenta. Jeśli nauka i dzielenie się wiedzą jest dla Ciebie ważne to jest to najbardziej odpowiednie miejsce dla Ciebie!

04

Nie obawiaj się korporacyjnej atmosfery!

Nie znajdziesz u nas osoby, która odmówi Ci pomocy czy napicia się z Tobą naszej pysznej kawy, znajdziesz za to 30 otwartych osób z pozytywnym nastawieniem do życia, które szybko wciągną Cię w wir pracy i związaną z tym zabawę!

05

Mamy świetną lokalizację

Nasze biuro znajduje się przy ulicy Gwiaździstej dzielnicy Żoliborz, zaledwie 10 minut pieszo do metra Marymont, z pięknym widokiem na Warszawę oraz parkiem po drugiej stronie ulicy.

06

Elastyczne godziny pracy

Zaczynamy pracę między 7.30 a 9.00 – sam zdecyduj! Preferujemy też pracę zdalną.

07

Sam zdecyduj, na jakiej umowie chcesz pracować

Umowa o pracę? Może B2B? A może jesteś dostępny tylko na pół etatu? Nie ma problemu, dostosujemy się do Ciebie! Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.

08

Jeśli chcesz możesz pracować tylko w ramach projektu

Nie interesuje Cię praca na etacie, lecz pod konkretny projekt? Jesteś freelancerem i wolisz żeby tak pozostało? To dla nas żaden problem!

09

Lubisz się integrować?
To świetnie, bo my też!

Raz w roku wspólnie wyjeżdżamy za miasto, aby aktywnie razem spędzić czas. Wspólna wigilia, wypad na kręgle, na starówkę też nie jest nam obcy.

Poznaj nas bliżej

Iwona

Iwona pracuje z nami już 5 lat, w tym czasie zakończyła sukcesem szereg projektów wdrożeniowych, jednocześnie zarządzając działem serwisu. Prywatnie „Pani złota rączka” – żadnej pracy się nie boi, z powodzeniem wymieni uszczelkę w cieknącym kranie, zrobi remont mieszkania czy wycyklinuje parkiet.

Marcin

W 2012 roku został V-ce Prezesem Centrum Wdrożeń Informatycznych. Zna system enova365 od podszewki, jest specem od rozwiązywania trudnych sytuacji, z uporem dąży do celu. Po pracy prowadzi winnice pod Warszawą, produkuje najlepsze wino w Polsce.

Andrzej  

Mistrz od zarządzania projektami, wychodzenia z opresji, posiadający niezwykłe umiejętności organizacyjne, programowanie też nie jest mu straszne. Jego pasją jest żeglarstwo morskie, oraz programowanie mikrokontrolerów.

Wiktoria

Specjalistka od koordynowania pracy działu serwisu. Od trzech lat dba o to, aby każde zgłoszenie trafiające do działu serwisu zostało obsłużone z należytą starannością. Osoba multizadaniowa, zorganizowana, cierpliwa. Uwielbia długie wycieczki rowerowe oraz spacery po plaży.

Kultura organizacyjna

Jako firma działamy projektowo, nasza struktura jest otwarta, pracujemy na mocnych stronach naszych pracowników, jednocześnie poprawiając słabe strony. Nasze zespoły wdrożeniowe składają się z osób najlepiej czujących się w obszarach, których dotyczy wdrożenie. Nieustannie w swojej pracy kierujemy się dywizami:

 

  • Przekraczaj oczekiwania klientów i współpracowników,
  • Bierz odpowiedzialność i kwestionuj status quo w konstruktywny sposób,
  • Bądź odważny, ciekawy i eksperymentuj. Ucz się ze wszystkich sukcesów i porażek,
  • Działaj w sposób, który sprawia, że ​​wszyscy jesteśmy dumni,
  • Bądź ambitny, rozwijaj siebie i otaczających Cię współpracowników,
  • Doceniaj pracę i zaangażowanie innych.

Aktualne oferty pracy

Znasz enova365? Wygrałeś! Jeśli nie znasz a zainteresowała Cię nasza firma bądź systemy ERP są Twoją zawodową pasją napisz do nas – porozmawiamy o tym i wspólnie coś wymyślimy 😉 Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy, być może któraś z nich jest skierowana właśnie do Ciebie.

Młodszy programista C#

Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP enova365 moduły obszaru księgowego

Specjalista ds. sprzedaży

Project Manager zespołu wdrożeniowego systemu ERP enova365

Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP enova365 moduł Kadry i Płace

Specjalista ds. serwisu i wdrożeń systemu ERP Streamsoft Prestiż

Programista systemu ERP IFS / Softlab / Sage

Programista systemu ERP enova365

Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP enova365 obszar handlowo-magazynowy

Młodszy Specjalista ds. serwisu i wdrożeń systemu ERP Streamsoft Prestiż

Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 533 347 499

Proces rekrutacyjny

01

Analiza i selekcja nadesłanych CV

Spośród wszystkich aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym oczekiwaniom na dane stanowisko. Z wybranymi osobami kontaktujemy się w celu umówienia się na pierwszą rozmowę rekrutacyjną.

02

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna

Odbywa się ona z osobą z działu HR. Podczas tej rozmowy opowiesz nam o swoim dotychczasowym doświadczeniu oraz przedstawisz nam swoje oczekiwania względem nowej pracy. My również będziemy mogli opowiedzieć Ci więcej o nas i o stanowisku, na które aplikujesz.

03

Druga rozmowa rekrutacyjna

Jest to rozmowa techniczna z kierownikiem działu, do którego aplikujesz. Na niej będziesz mógł zaprezentować swoje umiejętności twarde związane z pracą z systemem, swoje dotychczasowe prace oraz swoją wiedzę merytoryczną.

04

Złożenie oferty najlepszym kandydatom

Dział HR wraz z kierownikiem działu, do którego aplikujesz wybierze najlepszego kandydata, któremu przedstawi ofertę współpracy. Po zaakceptowaniu warunków współpracy nastąpi podpisanie umowy i rozpoczęcie naszej wspólnie zawodowej przygody 😉

05

Feedback dla pozostałych kandydatów

Pozostałych kandydatów poinformujemy o wynikach procesu rekrutacyjnego. Jeżeli wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach być może ponownie usłyszymy się w przyszłości 😉

Nie znalazłeś oferty dla siebie?