O nas

Jesteśmy firmą informatyczną o biznesowym podejściu do zagadnień technicznych

Centrum Wdrożeń Informatycznych powstało w 2007 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi informatyczne. Zespół CWI składa się z ludzi, którzy współpracują ze sobą od 2003 roku, zajmujących się wdrożeniami, serwisem, programowaniem, administracją serwerów i sieci.

Naszą pracę cechuje profesjonalizm, indywidualne podejście i dbałość o dobro Klienta oraz maksymalne wykorzystanie posiadanych zasobów informatycznych. Duży nacisk kładziemy na analizę przedwdrożeniową, dzięki której możemy wybrać odpowiedni system i moduły. Wiemy, że dobrze przeprowadzona analiza jest gwarancją udanego i terminowego wdrożenia, co jest dla nas ogromnie ważne.

Liczne wdrożenia, w firmach o różnej wielkości i specjalizacji, sprawiły, że posiadamy wiedzę, dzięki której pomagamy naszym Klientom rozwiązywać ich problemy biznesowe. Likwidujemy zbędną papierologię, układamy procesy biznesowe oraz automatyzujemy wszystko co się da. Widzieliśmy wiele, zrobiliśmy jeszcze więcej, a naszym doświadczeniem chętnie się dzielimy z Klientami. Znaleźliśmy odpowiedź na niejeden “problem nie do rozwiązania” i pomogliśmy wyjść firmom z wielu opresji. Sprawdź jak Tobie możemy pomóc!

Umów się

na bezpłatną prezentację

Sławomir Krajewski

Prezes zarządu

„Tworząc CWI postawiliśmy sobie za cel, że będziemy kierować firmy w stronę informatyzacji, pokazując jak wiele korzyści biznesowych mogą z tego tytułu osiągnąć. Lata doświadczeń pokazały, że nie jesteśmy typową firmą wdrożeniową, ale przede wszystkim specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów naszych Klientów. Rozwijamy potencjał firm, dzięki optymalizacji i automatyzacji ich procesów.”