Klienci

Obecnie współpracujemy z około 120 firmami z różnych branż, których referencje możemy przedstawić podczas osobistego spotkania. W gronie naszych Klientów znajdują się:

Souter Holdings Poland – PolskiBUS

Centrum Wdrożeń Informatycznych dzięki wdrożeniu Modułu Kadrowo-Płacowego systemu enova365, znacząco usprawniło skomplikowane procesy kadrowo-płacowe zachodzące w firmie Souter Holdings Poland Sp. z o.o. (POLSKI BUS). Wdrożenie Modułu Pulpity Pracownika i Kierownika pozwoliło na efektywne zarządzanie przekazywanymi informacjami eliminując ryzyko pomyłek oraz ilość dokumentów/wniosków papierowych. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do procesu wdrożeniowego oraz stałej obsłudze serwisowej, Souther Holding Polska Sp. z o.o. otrzymało rozwiązanie wspierające rozwój procesów biznesowych zgodnych z ideologią i potrzebą Klienta.

Muzeum Łazienki Królewskie

Z Muzeum Łazienki Królewskie firma Centrum Wdrożeń Informatycznych współpracuje od 2012 roku. W związku ze specyficznym profilem działalności Instytucji, wymagane było zastosowanie niestandardowych rozwiązań. Elastyczność enova365 pozwoliła dopasować system do procesów zachodzących w Instytucji. Profesjonalizm we wdrożeniu zaowocował stałym rozszerzaniem instalacji systemu o kolejne moduły oraz wpłynął na nawiązanie stałej współpracy serwisowej.

Affidea

Firma reprezentująca szeroko pojętą branżę medyczną. Jeden z największych inwestorów i świadczeniodawców usług w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w Europie. Zapewnia diagnostykę obrazową i laboratoryjną oraz usługi z zakresu radioterapii onkologicznej.

W 2019 roku za pośrednictwem Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp z.o.o. firma wdrożyliśmy obsługę kadrowo-płacową ponad 1000 pracowników w systemie enova365. W ramach rozbudowy funkcjonalności rozwiązania został podniesiony stopień zaawansowania procesowego co odzwierciedla kondycje przedsiębiorstwa, a zarządzanie procesami HR dzięki systemowi enova365 jest efektywniejsze. Znacznie usprawniły się poszczególne etapy prac a firma, poprzez oszczędność czasu, kontrolę procesów oraz raportowanie jest lepiej zorganizowana. Dlatego pragniemy zarekomendować usługi CWI wszystkim podmiotom, które chcą zoptymalizować koszty i czas poświęcony na zarządzanie oraz proces decyzyjny w firmie.

Futurea

Firma specjalizuje się w outsourcingu kadrowo-płacowym, prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla kadry menedżerskiej, realizacji projektów doradczych HR prowadzonych do optymalizacji kosztów a także Executive Search.

Mam przyjemność potwierdzić efektywną współpracę z firmą Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp z o.o., która w 2019 roku zrealizowała z sukcesem wdrożenie w obszarze systemu enova365, modułu kadrowo-płacowego wraz ze złożonymi procesami akceptacyjnymi Workflow w ramach obsługi HR jednego z Klientów przedsiębiorstwa – dużej korporacji z branży logistyki globalnej, która zatrudnia w Polce około 1000 pracowników. Poprzez oszczędność czasu, kontrolę procesów oraz raportowanie i wspieranie podejmowania decyzji zarządzanie procesami w firmie jest efektywniejsze. Dlatego pragniemy zarekomendować usługi CWI Sp z o.o. wszystkim organizacjom, które chcą zoptymalizować koszty oraz czas poświęcony na zarządzanie i procesy z tym związane.  

ICAN

Wydawca magazynu Harvard Business Review Polska – najbardziej prestiżowego magazynu o zarządzaniu i biznesie, jednocześnie firma prowadząca szeroki zakres programów rozwojowych dla menedżerów.

W 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. powierzając jej wdrożenie systemu ERP enova365. Jednym z najważniejszych elementów decydujących o wyborze systemu enova365 była możliwość dostosowania do specyficznych potrzeb naszej działalności. System sprostał naszym wymaganiom i oczekiwaniom a analiza potrzeb oraz profesjonalne doradztwo konsultantów zespołu wdrożeniowego zaowocowały wdrożeniem modułów: kadry i płace, księga handlowa, preliminarz EŚP, księga inwentarzowa, handel, CRM, windykacja, analizy wielowymiarowe, workflow, harmonogram zadań. Pragniemy udzialić referencji firmie CWI za rzetelne podejście do wszystkich zadań. Na podstawie swojego doświadczenia możemy potwierdzić kompetencje firmy wdrażającej system enova365 a także wysokich standard świadczonych usług.