O enova365

 enova365

 

System enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. Oprogramowanie dostępne jest w wersji klasycznej, webowej, jak i na urządzenia mobilne z dedykowaną aplikacją dla systemu Android.

enova365 to kompleksowy system ERP, który wspiera każdy obszar funkcjonowania przedsiębiorstwa. Obejmuje ponad 53 rozwiązania funkcjonalne, można je dowolnie zestawiać, a także wybrać te, które najlepiej pasują do bieżących potrzeb firmy. Dzięki temu otrzymujemy elastyczny system całkowicie dostosowany do działalności biznesu. W każdej chwili istnieje możliwość uzupełnienia struktury o kolejne funkcjonalności.

System usprawniają codzienną pracę przedsiębiorstwa w obszarach:

System jest dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych dedykowanych do potrzeby małych, średnich, jak również dużych firm. Wraz z rosnącymi potrzebami przedsiębiorstwa łatwo rozwijać system, a przejście między ich wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji, za różnicę w cenie.

Sposób korzystania z systemu dostosowany do Ciebie

Oferta enova365 daje Ci możliwość korzystania z systemu z każdego urządzenia, z dowolnego miejsca – za sprawą czterech unikatowych interfejsów. Sam wybierasz opcję dostępu do danych swojej firmy.

Opcja standard
możliwość korzystania z enova365 na urządzeniach poprzez interfejs okienkowy (oparty o standardowe okienka Windows forms) – najczęściej wykorzystywany do pracy stacjonarnej w biurze, idealny dla tych, którzy cenią klasyczny wygląd, jak również sposób nawigacji w aplikacji biznesowej.

Opcja multi
daje możliwość korzystania z systemu enova365 za pośrednictwem wielu interfejsów – okienkowego, przeglądarkowego (laptop, urządzenia przenośne), dotykowego (tablet), czy też komórkowego (telefony z systemem Android) – decydując się na opcję Multi, zyskujesz możliwość korzystania z każdego interfejsu w ofercie enova365!

Przejście z korzystania z opcji standard na opcję multi obejmuje tylko różnicę w cenie!

Różne możliwości licencjonowania

Zakup
Standardowa forma, dzięki której stajesz się dożywotnim właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji. W cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują formę zakupu na własność, jak również dla tych, którzy otrzymują dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament
Możliwość wynajęcia oprogramowania w modelu opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych, a także średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Chmura
Oferta oprogramowania w chmurze to model usługowy. Obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami, jak również backupami za abonamentową, miesięczną opłatę. Rozwiązanie polecane dla firm, które nie chcą inwestować w zaplecze IT

Zadzwoń i dowiedz się więcej

 +48 512 712 888

Jednym z najważniejszych wyróżników oprogramowania jest jego elastyczność. System można dowolnie konfigurować, personalizować, jak również integrować z używanymi przez firmę aplikacjami biznesowymi i programami. enova365 jest aktualizowana do zmieniających się przepisów prawa, tak aby przed ich wprowadzeniem w życie system był już na nie przygotowany. Co ważne, oprogramowanie projektowane jest w oparciu o sprawdzone trendy technologiczne. Był to pierwszy polski system ERP udostępniony w całości w chmurze. Oprogramowanie zdobyło uznanie w branży. enova365 została dwukrotnie nagrodzona, w roku 2016 i 2017, tytułem LIDER IT w kategorii ERP w konkursie IT Future Awards. Posiada dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne dla systemu Android.

enova365 oprogramowanie klasy ERP

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 512 712 888