Business Intelligence,
system BI

enova365 wie, jak pomóc Twojej firmie w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
Centrum Wdrożeń Informatycznych wie, jak ją dobrze wdrożyć.

Praktyczne wskaźniki
w module BI

Narzędzia Business Intelligence są przeznaczone dla każdego. Nie musisz być analitykiem, by sprawnie i skutecznie tworzyć wykresy, tabele i zestawienia danych. System Business Intelligence umożliwi Ci uporządkowanie najważniejszych informacji za pomocą kilku kliknięć.

Narzędzia BI – wiedza
pod ręką

System Business Intelligence enova365 umożliwi Ci analizowanie wskaźników, które ułatwią codzienną pracę i podejmowanie decyzji dotyczących zamówień, sprzedaży, stanów magazynowych, należności czy też zobowiązań.

Raporty w systemie Business Intelligence

Rozwiązania Business Intelligence w enova365 ułatwiają rozwijanie projektów wspólnie z zespołem. W każdej chwili możesz wygenerować raport i udostępnić go swoim współpracownikom..

Integracje w systemie Business Intelligence

Zbieraj wiedzę ze wszystkich kanałów. Narzędzia Business Intelligence pozwalają na zebranie w systemie enova365 danych z różnych źródeł, a następnie ich analizę.

Business Intelligence - co to jest?

Co kryje się pod nazwą modułu BI? Narzędzia Business Intelligence dają Ci wiedzę niezbędną do podejmowania decyzji biznesowych. Podstawą informacji dostarczanych przez moduł enova365 Business Intelligence są wskaźniki, czyli zagregowane wartości liczbowe, procentowe lub tekstowe dostępne bezpośrednio w systemie ERP – w miejscu, w którym użytkownicy wykonują swoją codzienną pracę.

System enova365 dysponuje zestawem wbudowanych wskaźników. Ponadto każdy użytkownik może je również zdefiniować samodzielnie za pomocą specjalnego mechanizmu konfiguracji. Następnie system enova365 generuje na ich podstawie raporty, dzięki którym podejmowanie decyzji biznesowych stanie się prostsze.

Jeżeli zdecydujesz się na korzystanie z modułu Business Intelligence enova365, zyskasz dostęp do wskaźników i raportów w różnych obszarach systemu. Zapewni Ci to m.in. kontrolę nad dynamiką sprzedaży, nieobecnością pracowników, liczbą nadgodzin czy też czasem oczekiwania na uregulowanie należności przez kontrahentów.

Na podstawie tych informacji możesz podjąć działania, które zwiększą efektywność Twojej firmy i pozwolą wyprzedzić konkurencję. Moduł Business Intelligence enova365 sprawdzi się zarówno w małych, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Jesteśmy pewni, że może przynieść wiele korzyści również Twojej firmie.

Jaką rolę pełnią systemy BI w dużych przedsiębiorstwach i w mniejszych firmach?

Systemy BI odpowiadają za gromadzenie i udostępnianie danych z różnych źródeł. W przypadku enova365 dotyczy to zarówno informacji z narzędzi zewnętrznych, jak i tych zebranych w programie. Dzięki temu wszystkie kluczowe dane masz zawsze pod ręką. Pomoże Ci to w ich organizacji oraz podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych. Bez wątpienia narzędzia Business Intelligence ułatwią planowanie działań strategicznych w dużym przedsiębiorstwie i w mniejszej firmie.

Połączenie narzędzi BI z systemem ERP w enova365 pomoże Ci efektywnie wykorzystywać informacje, które wcześniej były dla Ciebie niewidoczne lub trudne do zlokalizowania. Dzięki wizualizacji wskaźników w module BI enova365 zoptymalizujesz czas, jaki wcześniej poświęcałeś na analizę aktualnej sytuacji swojej firmy.

Poznaj narzędzia Business Intelligence w enova365

Panele BI

Moduł Business Intelligence został wyposażony w mechanizm tworzenia i udostępniania Paneli BI. Dzięki nim możesz zwizualizować wszystkie najważniejsze dane – mają one postać przejrzystego panelu z raportami Business Intelligence w systemie enova365.

 • Narzędzia Business Intelligence w enova365 umożliwiają korzystanie z intuicyjnego mechanizmu tworzenia wizualizacji danych metodą drag&drop. Pozwala to na rozmieszczanie i skalowanie wykresów, wskaźników oraz tabel w dowolny sposób za pomocą jednego ruchu myszką.
 • Dzięki Panelom w systemie Business Intelligence możesz zarządzać dostępem do prezentowanych danych. Decydujesz o tym, do jakich danych otrzymają wgląd konkretni pracownicy, a za pomocą opcji udostępniania dopasujesz widok paneli BI do potrzeb dyrektora generalnego, analityka czy handlowca.
 • Narzędzia Business Intelligence w enova365 umożliwią Ci śledzenie planów sprzedażowych, wyników finansowych, pracy działu handlowego lub raportów z działu HR. W Panelach BI możesz wizualizować dane z całego systemu enova365 i źródeł zewnętrznych.

Wskaźniki i raporty

BI w systemie enova365 umożliwia Ci wygodny dostęp do określonych wskaźników i raportów w systemie, w miejscu Twojej pracy. Są one dostępne na listach oraz w zakładkach formularzy. Możesz używać standardowo zdefiniowanych wskaźników lub stworzyć nieograniczoną liczbę własnych. Narzędzia Business Intelligence enova365 dopasujesz do indywidualnych potrzeb.

 • Narzędzia Business Intelligence w enova365 ułatwią Ci codzienną pracę i zarządzanie firmą. W specjalnej zakładce formularza – Panelu BI – możesz umieścić raporty w formie tabel bądź wykresów. Te dokumenty będą podstawą analityki biznesowej Twojego przedsiębiorstwa.
 • System Business Intelligence w enova365 pozwala na definiowanie własnych wskaźników. Dzięki temu otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz. Na podstawie wybranych wskaźników możesz generować raporty z dowolnego obszaru systemu enova365.
 • Nie ulega wątpliwości, że systemy Business Intelligence ułatwią pracę nie tylko analityków, ale również innych pracowników. W przypadku enova365 możesz tworzyć wskaźniki oraz raporty na podstawie danych całościowych lub sparametryzowanych.
 • System Business Intelligence enova365 umożliwia zdefiniowanie wskaźników, które przedstawiają na przykład wartość faktur sprzedaży w bieżącym roku dla całej firmy. Możesz też otrzymać szczegółowe informacje przeznaczone dla konkretnego handlowca i dotyczące obrotu w jego regionie. .

Domeny – widoki SQL

Warstwą analityczną modułu BI w enova365 są tak zwane domeny. W praktyce oznacza to widoki baz danych SQL, które użytkownik może tworzyć bez znajomości języka SQL.

 • W systemach Business Intelligence można znaleźć wbudowane wskaźniki i raporty. W enova365 znajdziesz domeny źródłowe dla wskaźników systemowych, które dotyczą obszaru Handel, Kadry i Płace, Finansowego czy też CRM.
 • enova365 udostępnia znajdujący się w konfiguracji i łatwy w obsłudze mechanizm, za pomocą którego możesz dodawać różne obszary danych, łączyć je, wybierać pola czy definiować warunki.
 • Domena stworzona w systemie BI enova365 może służyć jako podstawa do generowania wskaźników lub raportów, które zawężą Twoją analizę do wybranych elementów.
 • Z enova365 agregujesz i analizujesz dane. Odczytasz je w łatwy sposób za pomocą zewnętrznego narzędzia analitycznego – dobrze sprawdzą się MS Excel lub Power BI.

Współpraca z narzędziami zewnętrznymi

Narzędzia Business Intelligence w enova365 możesz zintegrować z dowolnym zewnętrznym narzędziem do wizualizacji danych, na przykład Power BI. Są to szablony raportów, które w połączeniu z domeną SQL ułatwią Ci wygenerowanie czytelnych i przejrzystych danych.

 • Nasz system Business Intelligence ułatwi Ci łączenie danych z różnych obszarów działania przedsiębiorstwa i tworzenie zaawansowanych wizualizacji.
 • enova365 umożliwia również zaczytywanie domen do zewnętrznych źródeł i przygotowanie na ich podstawie wizualizacji. Dotyczy to między innymi wskaźników oraz tabel.

e-Pełne informacje

Systemy BI daje swoim użytkownikom wiele możliwości. Narzędzia Business Intelligence enova365 wyróżniają się dostępem do bieżących danych analitycznych z różnych miejsc w systemie oraz ze źródeł zewnętrznych.

 • Jedna licencja pozwala na korzystanie z modułu BI enova365 wielu użytkownikom. Dzięki temu możesz udostępnić każdemu pracownikowi informacje kluczowe do wypełniania zadań, które wynikają ze specyfiki zajmowanego przez niego stanowiska.
 • Widoczność rozwiązania Business Intelligence enova365 możesz dostosować do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo masz możliwość konfiguracji modułu dla konkretnych użytkowników. Bez wątpienia jest to cecha, która czyni rozwiązanie enova365 bardziej elastycznym niż inne systemy Business Intelligence.
 • Systemy BI w chmurze ułatwiają dostęp do danych. Możliwość uruchomienia w technologii cloud computing gwarantuje również enova365. Co więcej, udostępnia ona przyjazny mechanizm służący do tworzenia nowych modeli danych.
 • Szeroki zakres domen, wskaźników oraz raportów to tylko niektóre z zalet systemu Business Intelligence enova365.

Do czego przyda ci się
Business Intelligence?

System Business Intelligence enova365 – przykłady zastosowań rozwiązań

Dyrektor generalny
Dyrektor generalny

System Business Intelligence pozwala kontrolować ryzyko inwestycji, co przyspiesza podejmowanie strategicznych decyzji dla biznesu. Narzędzia BI enova365 możesz dostosować do swoich potrzeb. Dzięki temu zyskasz więcej możliwości niż w przypadku innych systemów Business Intelligence i będziesz krok przed konkurencją.

Szef działu handlowego
Szef działu handlowego

Systemy BI są również przydatne na stanowisku szefa działu handlowego. Rozwiązania Business Intelligence enova365 ułatwią Ci zdefiniowanie wskaźników KPI oraz strategii biznesowej. Analiza ukaże obszary, w które warto inwestować.

Project manager
Project manager

System Business Intelligence enova365 wspiera mapowanie procesów i definiowanie ryzyka inwestycji. 

Dostosuj narzędzia Business Intelligence
w enova365 do swojego biznesu!

Dlaczego warto wybrać enova365 i zastąpić nim inne systemy BI? W enova365 sam decydujesz, jakie dane udostępnisz pracownikom.

Dodatkowo system enova365 umożliwia Ci zestawienie ze sobą dowolnych modułów, które najlepiej pasują do potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu otrzymujesz elastyczny system ERP, całkowicie dostosowany do charakteru prowadzonej działalności. W każdej chwili masz możliwość uzupełnienia struktury o kolejne funkcje.

Jak system Business Intelligence enova365 usprawni Twoją pracę?

Aktualizacje systemu

W ramach wsparcia powdrożeniowego dostarczamy naszym Klientom nowe wersje systemu ERP.
Sprawdź korzyści dla Twojej firmy, które uzyskasz dzięki gwarancji na aktualizację systemu enova365!

Zmiany w przepisach

Gwarancja zgodności z przepisami kadrowymi, księgowymi i gospodarczymi

Nowości technologiczne

enova365 jest projektowana przez ekspertów w oparciu o sprawdzone trendy technologiczne

Dostęp do nowych funkcji

Wraz z rozwojem oprogramowania enova365 na bieżąco wprowadzamy do systemu nowe funkcjonalności

Bezpieczeństwo biznesowe

Dbamy o ciągły rozwój enova365 w ten sposób zapewniamy Ci stabilność i bezpieczeństwo biznesowe

enova365 – to różne możliwości licencjonowania

Zakup

Standardowa forma, dzięki której stajesz się dożywotnim właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji. W cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują formę zakupu na własność, jak również dla tych, którzy otrzymują dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Możliwość wynajęcia oprogramowania w modelu opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych, a także średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Chmura

Oferta oprogramowania w chmurze to model usługowy. Obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami, jak również backupami za abonamentową, miesięczną opłatę. Rozwiązanie polecane dla firm, które nie chcą inwestować w zaplecze IT

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasz zespół jest do dyspozycji, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.
Czekamy na Twój kontakt telefoniczny lub mailowy.

+48 533 367 330      info@cwinf.pl

Pozostańmy w kontakcie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. ul. Gwiaździsta 7D/84 01-651 Warszawa, zwana dalej CWI więcej...

Oferta

Swoją ofertę kierujemy do firm działających na terenie całego kraju. Oferowane
przez nas rozwiązania są dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw usługowych,
handlowych i produkcyjnych.

Wdrażamy

 • Przeprowadzamy analizę przedwdrożeniową mającą na celu szczegółowe rozpoznanie potrzeb Klienta.
 • Przygotowujemy projekt rozwiązań informatycznych.
 • Po zatwierdzeniu dokumentacji projektowej, przechodzimy do instalacji i konfiguracji oprogramowania.
 • Budujemy dedykowane rozwiązania systemowe.
 • Tworzymy dedykowane raporty dla Klienta.
 • Przeprowadzamy migrację danych.
 • Szkolimy użytkowników.
 • Oferujemy asystę techniczną w pierwszym okresie pracy użytkowników.

Serwisujemy

 • Rozwiązujemy problemy zgłaszane przez użytkowników.
 • Informujemy o aktualizacjach oprogramowania.
 • Instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie pod kątem wymagań Klienta.
 • Szkolimy użytkowników z nowości wprowadzanych do systemu.
 • Dodajemy nowe, niestandardowe funkcjonalności i raporty dedykowane indywidualnym potrzebom Klienta.

Ale przede wszystkim rozwiązujemy problemy biznesowe naszych Klientów. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie.