Programista C#/ASP.NET

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • dostosowywanie i rozwój istniejącej aplikacji.
  • programowanie według przygotowanych założeń projektowych;
  • wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji;

Wymagamy:

  • min 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji;
  • dobrej znajomości platformy .NET (C#, ASP.NET);
  • dobrej znajomości technologii webowych (HTML, CSS);
  • znajomości środowiska MS Visual Studio;
  • znajomości dobrych praktyk programistycznych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji;

Szukamy osoby, którą cechuje:

  • Innowacyjność i kreatywność przy wdrażaniu nowych rozwiązań;
  • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność;
  • Energia i pasja;
  • Odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w grupie;

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych;
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę zatrudnienia;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy;

Wyślij e-mail: praca@cwinf.pl
Zadzwoń: 512 712 888

prześlij nam swoje CV