enova365 Kadry i Płace

enova365 wie, jak pomóc Twojej firmie w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
Centrum Wdrożeń Informatycznych wie, jak ją dobrze wdrożyć.

Co wyróżnia system enova365 dla Kadr i Płac?
Dlaczego jest jednym z chętniej wybieranych systemów dla Kadr i Płac?

 

Zgodność z przepisami

Program kadrowy enova365 działa zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem. Kiedy pojawiają się zmiany prawne dotyczące pracy działu HR, system jest dostosowywany do nowych przepisów. Dzięki temu nie musisz się martwić, czy nie przeoczyłeś jakichś ważnych zmian prawnych. 

Mobilność

System kadrowo-płacowy sprawi, że będziesz na bieżąco z wszystkimi zdarzeniami w firmie – nawet pod Twoją nieobecność. Z dowolnej lokalizacji możesz zatwierdzać nieobecności pracowników, rozliczać ich wynagrodzenia, a także kontrolować zobowiązania wobec ZUS-u i Urzędu Skarbowego.

Otwartość na integracje

Program kadrowo-płacowy enova365 umożliwia wyeksportowanie dokumentów bezpośrednio do programu Płatnik i SODiR off-line. Dodatkowo możesz go łatwo zintegrować z innymi systemami zewnętrznymi.

Sprawne raportowanie

System enova365 ułatwi Ci raportowanie w formie tradycyjnych wydruków, wysyłanie formularzy jako załączników do wiadomości e-mail czy też generowanie arkuszy Excel. Dotyczy to cenników, listy płac, obecności i wielu innych dokumentów.

W jaki sposób możesz wykorzystać
program kadrowo-płacowy?

Kartoteki pracowników

Program kadrowy enova365 pozwoli Ci w prosty sposób przygotować umowy dla nowych pracowników, aneksy do obowiązującej dokumentacji, zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach oraz wiele innych dokumentów kadrowych. Jakie jeszcze możliwości zapewni Twojej firmie program kadrowo płacowy?

 • Program enova365 zagwarantuje Ci swobodny dostęp do danych kadrowych i ewidencji historii zatrudnienia nawet do kilku lat wstecz w jednej kartotece w obszarze kadr i płac.
 • System enova365 pozwoli Ci również rejestrować czas pracy i nieobecności pracowników w jednym miejscu.
 • Program kadrowy enova365 umożliwia także łatwy import danych z automatycznych rejestratorów czasu pracy RCP.
 • Dodatkowo zyskasz możliwość wysyłania automatycznych przypomnień dotyczących terminu nowych badań lekarskich, szkoleń BHP czy też dobiegających końca umów o pracę.
 • Obszar Kadry Płace i HR enova365 ułatwi Ci kompleksową obsługę umów o pracę, a także rejestrację umów cywilnoprawnych.

Samoobsługa pracownicza

Dzięki funkcjonalności pulpitów pracowniczych możesz udostępnić funkcje programu enova365 swoim pracownikom. Dzięki temu będą mogli samodzielnie składać wnioski elektroniczne w kilka minut z dowolnej lokalizacji. Co to dla Ciebie oznacza?

 • Oszczędzaj czas kadr, kierowników i pracowników dzięki automatyzacji rutynowych zadań.
 • System automatycznie wylicza zastępstwa na podstawie informacji o złożonych w firmie wnioskach urlopowych.
 • Dzięki wykorzystaniu modułu Workflow program kadrowy enova365 posiada funkcję automatycznego przesyłania dokumentów do właściwych osób, zgodnie ze strukturą firmy.

Rozliczanie płac

Program do kadr enova365 umożliwia sprawne rozliczenia wynagrodzeń nie tylko w małych, ale również dużych firmach – nawet o rozbudowanej strukturze. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania?

 • System płacowy może zostać skonfigurowany w dowolny sposób. Dzięki temu łatwo obsłużysz systemy wynagrodzeń obowiązujące w przypadku osób pracujących na etacie w ramach umowy o pracę oraz zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych.
 • Program kadrowo-płacowy enova365 sprawdzi się niemal w każdej firmie. Korzystają z niego przedsiębiorstwa o różnym charakterze działalności. Będzie doskonałym rozwiązaniem również dla instytucji państwowych.
 • Jeżeli prowadzisz działalność międzynarodową, program kadrowo-płacowy enova365 zapewni Ci dostęp do wszystkich funkcji potrzebnych do rozliczenia wielowalutowego.
 • System enova365 zagwarantuje Ci kompleksową obsługę rozliczeń i ewidencji płac. Ponadto możesz samodzielnie zdefiniować składniki wynagrodzeń.

Rekrutacje i HR

System enova365 wspiera dział HR w codziennych obowiązkach. Pozwala zaoszczędzić czas, który dotychczas musiałeś poświęcić na realizację cyklicznych zadań. Teraz zrobi to za Ciebie program. Kadry i prace w enova365 zapewniają szereg rozwiązań ułatwiających pracę. Co zyskasz dzięki funkcjonalnościom enova365 w tym obszarze?

 • System kadrowo płacowy mocno wspiera działania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Ułatwi Ci organizację czasu pracy zatrudnionych, ocenę ich działań, a także ustalanie wynagrodzeń.
 • Dzięki wysokiej konfigurowalności dopasujesz system do swoich indywidualnych potrzeb. Zyskujesz również możliwość korzystania z wybranych funkcjonalności programu z poziomu dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.
 • System enova365 ułatwi Ci przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Z łatwością zarejestrujesz kandydata, przeanalizujesz jego dokumenty, a następnie zatrudnisz w dowolnej formie.

e-Deklaracje i Płatnik

Program kadrowo-płacowy enova365 umożliwi Ci szybkie rozliczenie deklaracji PIT i ZUS. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i zautomatyzujesz działania podsumowujące każdy miesiąc pracy. Jak to działa?

 • Program enova365 umożliwia generowanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS. Wzory dokumentów są na bieżąco aktualizowane. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję zgodności z obowiązującymi przepisami.
 • Po wypełnieniu deklaracji ZUS w systemie enova365 możesz zaimportować je bezpośrednio do programu Płatnik. Dzięki temu cały proces zajmie Ci kilka minut.
 • System enova365 ułatwi Ci również każdego miesiąca sporządzanie cząstkowych deklaracji PIT. Oprócz tego na koniec roku możesz szybko wygenerować e-deklaracje PIT dla Twojego przedsiębiorstwa i pracowników.
 • Moduł Kadry Płace enova365 usprawni również dopełnienie formalności w przypadku zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Jeżeli obejmuje ich dofinansowanie do wynagrodzeń dla firm posiadających status ZPCHR oraz podmiotów z otwartego rynku pracy, system kadrowy ułatwi Ci przygotowanie niezbędnej dokumentacji.
 • System enova365 generuje raporty na podstawie wcześniej zewidencjonowanych danych kadrowych i płacowych. Następnie służą one do sporządzania dokumentów takich jak: deklaracje Z-03, Z-06, DG-1 i wielu innych.

Korzyści dla Twojej firmy

Kadry Płace

Program kadrowy enova365 zagwarantuje Ci efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi oraz szybki i intuicyjny dostęp do pełnej informacji o pracownikach.

Pulpit Pracownika

Platforma zaprojektowana z myślą o pracownikach, którym umożliwa dostęp do najważniejszych danych i czynności kadrowych np. stan urlopów lub składanie wniosków. Kadry i płace w systemie enova365 to duże ułatwienie dla pracodawców i pracowników.

Pulpit Kierownika

enova365 umożliwia usprawnienie procesów zarządzania zasobami ludzkimi dzięki dostępowi do danych pracowników w aplikacji dla kierowników.

Business Inteligence

Masz dostęp do wybranych wskaźników biznesowych i raportów dostępnych w każdym miejscu systemu enova365! Moduł BI ułatwia pracę wszystkich działów w firmie.

Harmonogram zadań

Automatyzujesz działania, które dotychczas wymagały akcji użytkownika. Kadry i płace w enova365 umożliwią Ci skrócenie czasu poświęcanego na cykliczne czynności i wyeliminowanie błędów.

Delegacje służbowe

enova365 umożliwi Ci automatyzację ewidencjonowania wyjazdów, a także kontrolę i księgowanie kosztów delegacji służbowych. Kadry i płace enova365 to obszar usprawniający rejestrowanie rachunków, wyliczanie diet dla pracowników.

Czas pracy

System enova365 ułatwi Ci kontrolowanie czasu pracy zatrudnionych. W prosty sposób możesz planować, importować i ewidencjonować obecności wielu pracowników w jednym miejscu.

Pracownicy Koszty Projektów

enova365 usprawni rozdzielanie wynagrodzenia pracowników i zagwarantuje dostęp do analitycznych informacji o kosztach poszczególnych projektów.

Kto skorzysta z zalet enova365?

Dyrektor personalny
Dyrektor personalny

System enova365 zapewnia sprawne zarządzanie personelem poprzez kontrolę procesów kadrowo-płacowych oraz płynne raportowanie. Wspiera również podejmowanie decyzji.

Specjalista ds. płac
Specjalista ds. płac

System enova365 eliminuje ryzyko błędu i jednocześnie pomaga zoptymalizować czas poświęcany na sporządzenie listy płac.

Specjalista ds. HR
Specjalista ds. HR

Pełna automatyzacja systemu enova365 wesprze Twoją firmę w rutynowych czynnościach. Dzięki temu możesz skupić się na wyborze najlepszego kandydata, a resztą zajmie się program. Kadry Płace i HR to obszar, który bez wątpienia umożliwi Ci zwiększenie efektywności działań w Twojej firmie. 

Szerokie możliwości konfiguracji dostosują
system kadrowo-płacowy enova365 do każdego biznesu!

Program kadrowo – płacowy w dużych firmach

Kluczem do sukcesu dużych firm jest dobra organizacja i umiejętność definiowania potrzeb. Każde przedsiębiorstwo o rozbudowanej strukturze posiada również dział kadr i płac. Program kadrowo-płacowy enova365 ułatwi Ci planowanie nowych zatrudnień, ustalanie harmonogramu działań i czasu pracy pracowników. Przy dużej liczbie zatrudnionych obowiązują złożone formalności – automatyzacja codziennych procesów pomoże Ci zoptymalizować czas i koszty.

Program kadry i płace w małych firmach

enova365 w obszarze kadry i płace sprawdzi się również w przypadku małych przedsiębiorstw. Jeżeli sam próbujesz zarządzać zasobami ludzkimi w swojej firmie, rozliczać wynagrodzenia, a także ustalać harmonogram pracy, program enova365 będzie dla Ciebie dużym ułatwieniem. Automatyzacja poszczególnych procesów pozwoli Ci na poświęcenie czasu na działania, które są istotą Twojej działalności bez konieczności zatrudniania dodatkowych specjalistów.

Wybierasz funkcje, których potrzebujesz!

Płacisz jedynie za wybrane moduły!

System enova365 umożliwia Ci zestawienie dowolnych modułów. Sam zdecydujesz, które nich wybierzesz i jak dopasujesz program  ERP do potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu otrzymujesz elastyczny system skonfigurowany zgodnie z charakterem prowadzonej działalności. W każdej chwili możesz uzupełnić strukturę systemu o kolejne funkcjonalności. 

Aktualizacje systemu

W ramach wsparcia powdrożeniowego dostarczamy naszym Klientom nowe wersje systemu ERP.
Sprawdź korzyści dla Twojej firmy, które uzyskasz dzięki gwarancji na aktualizację systemu enova365!

Zmiany w przepisach

Gwarancja zgodności z przepisami kadrowymi, księgowymi i gospodarczymi

Nowości technologiczne

enova365 jest projektowana przez ekspertów w oparciu o sprawdzone trendy technologiczne

Dostęp do nowych funkcji

Wraz z rozwojem oprogramowania enova365 na bieżąco wprowadzamy do systemu nowe funkcjonalności

Bezpieczeństwo biznesowe

Dbamy o ciągły rozwój enova365 w ten sposób zapewniamy Ci stabilność i bezpieczeństwo biznesowe

enova365 – to różne możliwości licencjonowania

Zakup

Standardowa forma, dzięki której stajesz się dożywotnim właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji. W cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują formę zakupu na własność, jak również dla tych, którzy otrzymują dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Możliwość wynajęcia oprogramowania w modelu opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych, a także średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Chmura

Oferta oprogramowania w chmurze to model usługowy. Obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami, jak również backupami za abonamentową, miesięczną opłatę. Rozwiązanie polecane dla firm, które nie chcą inwestować w zaplecze IT

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasz zespół jest do dyspozycji, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.
Czekamy na Twój kontakt telefoniczny lub mailowy.

+48 512 645 818      info@cwinf.pl

Pozostańmy w kontakcie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. ul. Gwiaździsta 7D/84 01-651 Warszawa, zwana dalej CWI więcej...

Oferta

Swoją ofertę kierujemy do firm działających na terenie całego kraju. Oferowane
przez nas rozwiązania są dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw usługowych,
handlowych i produkcyjnych.

Wdrażamy

 • Przeprowadzamy analizę przedwdrożeniową mającą na celu szczegółowe rozpoznanie potrzeb Klienta.
 • Przygotowujemy projekt rozwiązań informatycznych.
 • Po zatwierdzeniu dokumentacji projektowej, przechodzimy do instalacji i konfiguracji oprogramowania.
 • Budujemy dedykowane rozwiązania systemowe.
 • Tworzymy dedykowane raporty dla Klienta.
 • Przeprowadzamy migrację danych.
 • Szkolimy użytkowników.
 • Oferujemy asystę techniczną w pierwszym okresie pracy użytkowników.

Serwisujemy

 • Rozwiązujemy problemy zgłaszane przez użytkowników.
 • Informujemy o aktualizacjach oprogramowania.
 • Instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie pod kątem wymagań Klienta.
 • Szkolimy użytkowników z nowości wprowadzanych do systemu.
 • Dodajemy nowe, niestandardowe funkcjonalności i raporty dedykowane indywidualnym potrzebom Klienta.

Ale przede wszystkim rozwiązujemy problemy biznesowe naszych Klientów. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie.